بازدید سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد از شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

روابط عمومی صاد

سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد و معاون فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران از شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی بازدید کرد.
به گزارش روابط‌عمومی هلدینگ صاد از مفاخر، محمد رضوان مدنی به منظور بازدید و دیدار نوروزی با مدیرعامل و معاونین شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در اولین جلسه شورای معاونین این شرکت حضور یافت و در جریان مهم‌ترین موضوعات شرکت و روند اقدامات انجام شده قرار گرفت.
علی چهارلنگی، مدیر عامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در این دیدار ضمن قدردانی از حضور سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد در جمع مدیران و معاونین شرکت، گزارشی از عملکرد و مهم‌ترین اقدامات شرکت در سال 1402 ارائه و برنامه‌های مفاخر را در سال جدید تشریح کرد.
وی، حضور مقام عالی هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد را در آغازین روزهای سال جدید در شرکت، اقدامی ارزشمند و دلگرم‌کننده برای تمامی همکاران مفاخر دانست و گفت: شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در سال 1402 توانست با تلاشی مضاعف و تحقق اهداف خود به مرحله ثبات برسد و در سال جدید بر احیاء و تحول متمرکز است.
مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با اشاره به این‌که در سال گذشته اقدامات متفاوتی در حوزه‌های مختلف شرکت در قالب طرح‌های نو و تحول آفرین انجام شده است، طراحی ربات‌های هوشمند نرم‌افزاری خوارزمی (پروفاوا)، تدوین سندهای اینترنت اشیاء، استراتژی افق 1405 و مدل نیروسنجی و نیز پروژه‌های تحول بنیادین در سامانه مدیریت پشتیبانی فاوا و آماده‌سازی و تحویل پلتفرم پیام‌رسان را از جمله مهم‌ترین اقدامات شرکت برشمرد.
چهارلنگی، ظرفیت‌های شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی را با 25 سال پیشینه درخشان در حوزه فاوای کشور، منحصر به فرد دانست و یادآور شد: با حمایت‌های هر چه بیشتر مدیران هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد و بانک معظم صادرات ایران می‌توان شاهد جهش و شکوفایی این شرکت بود و در سال جدید با تمام توان برای رسیدن به نقطه مطلوب تلاش خواهیم کرد.

مفاخر جزوی از زنجیره ارزش گروه صاد است
محمد رضوان مدنی، سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های همکاران شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی برای تحقق اهداف کلان هلدینگ صاد و بانک معظم صادرات ایران گفت: بر اساس اقدامات انجام شده می توان گفت شرکت مفاخر در مسیر درست قرار گرفته است و انتظار می‌رود با هدف‌گذاری صحیح، تقویت هم‌سویی و هم‌افزایی و حرکت اصولی اتفاقات بزرگ، مؤثر و ماندگاری را در حوزه فاوای کشور رقم بزند و به رشد پایدار دست یابد.
معاون فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران افزود: در هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد تلاش کرده‌ایم با بازتعریف نقش راهبری و تقویت ارزش‌های محوری هر کدام از شرکت‌های تابعه، اکوسیستمی خلق کنیم که با هم‌افزایی، بانک صادرات ایران و معاونت فناوری اطلاعات این بانک را در مسیر اهداف تحول دیجیتال و گذار به بانکداری هوشمند یاری کند و شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی نیز با بیش از ربع قرن فعالیت مستمر به عنوان یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های پشتیبانی در سطح کشور بخشی از این زنجیره ارزش است که نقش کلیدی در تحقق اهداف و مأموریت‌های بانک و هلدینگ صاد دارد.
وی، تجهیز و نوسازی زیرساخت شبکه و تجهیزات شعب بانک را یکی از نقاط تمرکز و اولویت مأموریت‌های مفاخر دانست و گفت: شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی بر اساس توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دو شرکت زیرمجموعه شبکه گستران و پدیدآوران سخت‌افزار خوارزمی می‌تواند در پروژه مدیریت پایداری سرویس‌ها در سطح کشور با ارائه یک برنامه مدون و جامع ایفای نقش کند.
گفتنی است، در این نشست معاونین و مدیران شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود را در حوزه کاری به صورت مستقیم با سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد مطرح کردند و از راهکارهای وی بهره‌مند شدند.

اخبار مرتبط