مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی برگزار شد

روابط عمومی صاد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی برای سال مالی منتهی به آذرماه 1402 با حضور 75/52 % سهامداران و نمایندگان قانونی آن‌ها با اعلام سودآوری برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط‌عمومی صاد از مفاخر، در این نشست حامد عین افشار، معاون امور شرکت‌های گروه مالی سپهر به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات به عنوان رئیس مجمع، عباس اصغری، مدیر امور شرکت‌های گروه مالی سپهر به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات به عنوان ناظر اول، علی بناکار، کارشناس امور مفاخر در امور شرکت‌های گروه مالی سپهر به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات به عنوان ناظر دوم، علی چهارلنگی به عنوان دبیر مجمع، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده بازرس قانونی حضور داشتند.

در این نشست، محمد رمضانیان، معاون طرح و برنامه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی گزارش جامعی را از عملکرد هیئت‌مدیره و برنامه‌های آتی شرکت به سهامداران ارائه کرد.

وی افزایش رضایتمندی مشتریان و بهبود شاخص‌های شرکت را با توجه به محدودیت منابع، نقطه قوت دانست و به برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت از شهریور 1401، برنامه‌های اصلاح زیرساخت‌های شرکت، بازمهندسی استراتژی‌های شرکت پس از هشت سال، تدوین سند اینترنت اشیاء برای شعب بانک‌ها و ساختمان‌های تجاری، افزایش سرمایه شرکت در سال 1401، ارائه سرویس‌های پشتیبانی بر اساس  روش BPaaS  و ارائه خدمات پشتیبانی سخت‌افزاری نمایندگان شرکت در مراکز استان‌ها و جزیره‌های قشم و کیش اشاره کرد.

رمضانیان گفت: هوشمندسازی ارائه خدمات پشتیبانی جزء بزرگ‌ترین دستاوردهای شرکت است و  طراحی ربات‌های هوشمند نرم‌افزاری گام مهمی برای ایجاد تحول در ارائه خدمات پشتیبانی خوارزمی خواهد بود که رونمایی از این مجموعه ربات‌ها در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

معاون طرح و برنامه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی قبول مسئولیت خدمات پشتیبانی فنی هشت بانک کشور از جمله بانک صادرات به‌عنوان بزرگ‌ترین مشتری شرکت و سایر بانک‌های کشور را موفقیتی بزرگ دانست و از ارتقاء و بهبود کیفیت خدمات به مشتریان خبر داد.

همچنین در این نشست محمدرضا کامکار، معاون مالی و اداری شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با اعلام کاهش بهای تمام شده کالای فروش رفته و ارائه خدمات در سال 1402 نسبت به سال 1401 و افزایش 5 برابری سود ناخالص در سال 1402 نسبت به مدت زمان مشابه در سال 1401 به ارائه گزارش مالی شرکت پرداخت.

سپس بازرس قانونی و حسابرس شرکت درباره صورت‌های‌مالی سال مالی منتهی به آذر ماه 1402 در زمینه‌های مختلف از جمله سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت شرکت، پیش‌پرداخت‌ها، تعیین تکلیف وضعیت ارزی با شرکت‌‌های طرف قرارداد، حسابرسی صورت‌های مالی و گزارش‌های مالی و پیگیری‌های انجام تکالیف مجمع در خصوص سود سهام گزارشی را ارائه کرد.

در این مجمع علاوه بر تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به آذرماه  1402 ، تعیین و پرداخت حق الزحمه حسابرس و بازرس قانونی، میزان حق حضور اعضای غیرموظف، انتخاب روزنامه رسمی و تعیین سود به‌ازای هر سهم با حضور اکثریت سهامداران مصوب شد.

 

 

اخبار مرتبط