برگزاری دوره آموزشی دواپس در آکادمی صاد

دوره دواپس در آکادمی صاد

روابط عمومی صاد

دوره آموزشی دواپس (DevOps)، با هدف افزایش دانش تخصصی همکاران شرکت فناوری و راه‌حل‌های هوشمند سپهر، گروه صاد و معاونت فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران، در محل شرکت هوشمند سپهر از شرکت‌های تابعه گروه صاد آغاز شد.

به‌ گزارش روابط عمومی هلدینگ فناوری و نوآوری صاد، این دوره آموزشی ۳۵ ساعته، در ۲۰ جلسه یک و نیم ساعته، با تدریس مهندس آرش فروغی و به‌‌همت آکادمی صاد و شرکت هوشمند سپهر برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری دوره دواپس، آشنایی تیم‌های برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده، عملیات، زیرساخت و شبکه معاونت فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران و شرکت هوشمند سپهر با سیستم دواپس و ارتقای سطح آگاهی و دانش آن‌ها درباره این روش کاری و فرهنگ عملیاتی جدید است. در دوره یادشده، شرکت‌کنندگان با مباحث و سرفصل‌های مقدماتی دواپس همچون فلسفه وجودی، اصول و مزایای دواپس، چالش‌های پیاده‌سازی سیستم دواپس، ابزارهای دواپس و روش‌های پیاده‌سازی دواپس و … آشنا می‌شوند.

دواپس، رویکردی جدید در دنیای آی‌تی است که بر همکاری، هماهنگی و اتوماسیون بین تیم‌های توسعه و عملیات تأکید دارد. این رویکرد به سازمان‌ها کمک می‌کند تا محصولات و نرم‌افزارهایشان را سریع‌تر، باکیفیت‌تر و کم‌هزینه‌تر به مشتریان عرضه کنند.

اخبار مرتبط